Finał wakacyjnego turnieju Dzikich Drużyn o puchar Klubu Unii Małogoszcz

Zwycięzcą turnieju została ekipa Woli Tesserowej

Która w półfinale ograła Berło Wygnanów 1:0 po bramce niezwykle skutecznego Pakaszewskiego. W drugim półfinale który był bardzo zaciętym meczem zwycięstwo nad ekipą z Rembieszyc odniosły Karsznice 1:3. Dla Rembieszyc Ł. Strzelecki natomiast dla Karsznic A. Jędrzejak 2 oraz Paweł Chatys.
W meczu o trzecie miejsce pomiędzy Berłem Wygnanów a Rembieszycami padł wynik 1:3 po bramce Konika dla Berła Wygnanów, dla Rembieszyc bramka samobójcza oraz Strzelecki 2.

W Wielkim Finale zmierzyła się wspomniana ekipa z Woli Tesserowej przeciwko drużynie Karsznic. Był to mecz dwóch wyrównanych drużyn w którym obie ekipy zostawiły sporo zdrowia na boisku. Emocji nie brakowało czego dowodem były po obu stronach strzału w słupki bramki. Ostateczny wynik to 1:1 po bramce dla Woli Tesserowej Ł. Stępień dla Karsznic A. Otręba. Finał musiały rozstrzygnąć rzuty karne, w których minimalnie lepsza okazała się Wola Tesserowa wygrywając 2:1.
Na zakończenie turnieju wręczono pamiątkowe puchary oraz przyznano statuetkę dla najlepszego młodego zawodnika, która padła łupem Pawła Chatysa z Karsznic.
Królem strzelców turnieju został Pakaszewski z Woli Tesserowej.
Gratulujemy zwycięzcom oraz pozostałym drużynom za zaangażowanie i gę fair play!!!
Dziękujemy również radnym Panu Maciejowi Maliszewskiemu oraz Panu Dariuszowi Strychalskiemu.
Podziękowania dla Mateusza i Krystiana Kosiniak za przygotowanie boiska.
Podziękowania dla organizatorów oraz sędziów którymi byli: Kamil Borowski, Marcin Bodzioch i Tomasz Borowski.
Wszystkim jeszcze raz serdecznie dziękujemy oraz zapraszamy na koleje turnieje które miejmy nadzieję uda się zorganizować!!!

 

 Autor: Tomasz Borowski 

 


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


Uwaga!!!
Bardzo prosimy o przestrzeganie kultury we wpisach i nie podszywanie się pod inne osoby. Komentarze dają możliwość swobodnej lecz KULTURALNEJ wypowiedzi.