WOŚP 2018. Moc atrakcji podczas 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Małogoszczu

Tradycyjnie, w drugą niedzielę stycznia, która przypada na 14 stycznia odbędzie się Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku Orkiestra gra już po raz 26. W gminie Małogoszcz kwestować będzie 40 wolontariuszy, ale nie zabraknie też przygotowanych na tę okazję atrakcji.

 

 

 

Wolontariuszy będzie można spotkać już od wczesnych godzin rannych w miejscowościach Małogoszcz, Mieronice, Kozłów, Rembieszyce, Złotniki oraz Żarczyce Duże. W tym roku wszyscy będą zbierać pieniądze dla wyrównywania szans w leczeniu noworodków. Natomiast od godziny 16 na Placu przed Domem Kultury w Małogoszczu rozpocznie się impreza plenerowa. W programie między innymi występ artystów z małogoskiego Domu Kultury oraz szkół z terenu gminy Małogoszcz. Nie zabraknie też Orkiestry Dętej, Zespołu Śpiewaczego „Bochenianki”, czy Zespołu Pieśni i Tańca Domu Kultury w Małogoszczu.

Gwiazdą wieczoru będzie grupa NewX, zespół grający muzykę disco polo. Podczas imprezy zapłonie orkiestrowe ognisko, będzie można wylicytować atrakcyjne gadżety oraz przedmioty przekazane przez hojnych darczyńców i Fundację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Przy okazji wydarzenia odbędą się również pokazy pierwszej pomocy, a w sklepiku orkiestrowym będzie można kupić na przykład specjalne kalendarze.
www.echodnia.eu

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *