WOŚP 2018. Moc atrakcji podczas 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Małogoszczu

Tradycyjnie, w drugą niedzielę stycznia, która przypada na 14 stycznia odbędzie się Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku Orkiestra gra już po raz 26. W gminie Małogoszcz kwestować będzie 40 wolontariuszy, ale nie zabraknie też przygotowanych na tę okazję atrakcji.

 

 

 

Wolontariuszy będzie można spotkać już od wczesnych godzin rannych w miejscowościach Małogoszcz, Mieronice, Kozłów, Rembieszyce, Złotniki oraz Żarczyce Duże. W tym roku wszyscy będą zbierać pieniądze dla wyrównywania szans w leczeniu noworodków. Natomiast od godziny 16 na Placu przed Domem Kultury w Małogoszczu rozpocznie się impreza plenerowa. W programie między innymi występ artystów z małogoskiego Domu Kultury oraz szkół z terenu gminy Małogoszcz. Nie zabraknie też Orkiestry Dętej, Zespołu Śpiewaczego „Bochenianki”, czy Zespołu Pieśni i Tańca Domu Kultury w Małogoszczu.

Gwiazdą wieczoru będzie grupa NewX, zespół grający muzykę disco polo. Podczas imprezy zapłonie orkiestrowe ognisko, będzie można wylicytować atrakcyjne gadżety oraz przedmioty przekazane przez hojnych darczyńców i Fundację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Przy okazji wydarzenia odbędą się również pokazy pierwszej pomocy, a w sklepiku orkiestrowym będzie można kupić na przykład specjalne kalendarze.
www.echodnia.eu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.