Premier Szydło w Małogoszczu. To ważne wydarzenie dla rozwoju miasta

Wizyta wicepremier Beaty Szydło w Małogoszczu. Z lewej: Beata Szydło, obok Michał Molenda, kandydat na burmistrza Małogoszcza Małogoszcz. 08.10.2018 / Fot. Ewa Pociejowska-Gawęda / Radio Kielce

Tłumy mieszkańców Małogoszcza przybyły na rynek, aby spotkać się z wicepremier Beatą Szydło. Udzieliła ona oficjalnego poparcia Michałowi Molendzie, kandydatowi PiS na burmistrza oraz kandydatom partii startującym w wyborach.

Jak powiedziała Beata Szydło przed nami bardzo ważny moment, czyli wybory gospodarzy naszych miast, gmin, powiatów i województwa. Zdecydujemy, kto przez kolejne 5 lat będzie gospodarzem w Małogoszczu, w waszym powiecie i województwie świętokrzyskim.

Jak dodała Beata Szydło, ludzie którzy będą was reprezentowali będą razem z wami realizować szanse, którą od 3 lat wykorzystujemy bardzo skutecznie w rządzie. Bo są programy, które umożliwiają to, aby powstawały żłobki, przedszkola, domy seniorów. Przykładem jest program 500 plus, który poprawił sytuację materialną wielu rodzin również w waszym województwie – podkreśliła była premier. Jak dodała, są też programy infrastrukturalne, inwestycyjne, dotyczące realizacji dróg lokalnych, na które wydane będzie ponad 6 miliardów złotych.

W spotkaniu udział wzięła również wojewoda świętokrzyski Agata Wojtyszek oraz parlamentarzyści PiS. Jak powiedział poseł Krzysztof Lipiec, wizyta premier w regionie to wielkie wyróżnienie. To jest budujące w drodze ku lepszej Polsce – mówił.

Poseł Anna Krupka podkreśliła, że wizyta Beaty Szydło w Małogoszczu jest ważna dla rozwoju miasta, ponieważ kandydat PiS na burmistrza, jeżeli zostanie włodarzem miasta będzie wspierał rozwój Małogoszcza i realizował swoje obietnice.

Michał Molenda powiedział natomiast, że wizyta ta jest wyróżnieniem i prestiżem nie tylko dla niego, ale również dla mieszkańców. Jak zaznaczył to bardzo ważne, ze otrzymał rekomendację i poparcie premier Beaty Szydło.

 

źródło: radio.kielce.pl

eeeee

23 komentarze

 1. Iwona napisał(a):

  Panowie, ten cały psll czy tam kod to już się sam dawno zaorał…
  Nie ma najmniejszego sensu żeby z nimi rozmawiać !
  Oni tylko potrafią obrażać i atakować…

  Wygra PRAWDA, PRAWO i SPRAWIEDLIWOŚĆ !!!

  Pzdr

  7
  1
 2. Zenon napisał(a):

  Kwiczeć będziecie jak namaszczony przez PIS nie wejdzie do II tury, hahaha. Bo tutaj to nie wiadomo na kogo głosować bo aż dwóch kandydatów jest z tzw. Zjednoczonej Prawicy. Takie zjednoczenie, hahahaha.

  2
  5
 3. Do FrankoZenosława napisał(a):

  Franku czyli Zenonie.
  Najbardziej na spotkaniu z Panią Premier to brakowało twojej flagi KODowskiej!
  Zabrakło Ci odwagi co?
  A teraz kwiczysz po kątach w ukryciu…
  Kijowski nie pocieszony pewnie
  Hahahahahahaha

  6
  1
 4. Franek napisał(a):

  Szczerość Janka, za niepowodzenia organizatorów obarczyć władze samorządowe, odwrócić uwagę (nie potrafili zaplanować 20 minutowego pobytu). No to wiemy z kim mamy do czynienia, hahaha. Trolle “dobrej zmiany” a może boty, hahahahaha. Prawda boli, oj boli. Janek otrzymuje dwa PISowsko-kijowskie kwiki, hahahaha.

  1
  3
 5. Do Zenosława napisał(a):

  A koledze Zenonowi jak się Małogoszcz nie podoba to do swoich w Jędrzejowie ma nie daleko. Droga wolna.

 6. Janek napisał(a):

  Hahahahaha
  Zenona boli że nie jest Panem Michałem
  Hahahahaha
  Brawa dla pana Zenona za szczerość.
  Otrzymał w ten sposób jeden KODowsko-kijowski Kwik…
  Hahahahaha

  8
  1
 7. Obserwator napisał(a):

  To Wy wprowadzacie opinię publiczną w błąd. Pewnie Wam wstyd teraz za słabą organizację spotkania.

  2
  5
 8. Tomek napisał(a):

  Prawda!
  Jakby miał przyjechać ktokolwiek ale byłby z PSLU to byłby przywitany tak jak należy.
  No cóż wstyd, wstyd i jeszcze raz wstyd dla obecnej psudo władzy…

  8
  2
  • Zenon napisał(a):

   No z pewnością tak, organizacja by była bo w małogoskim PiS-ie nie potrafią. A Pan Michał to już taka szycha, że Pani Premier to musiała z samochodu do niego podejść a nie na odwrót. Taka organizacja, hahahaha.

   1
   6
  • zirytowany napisał(a):

   Do Zenka
   masz bystre oko, w takim razie jak wielką szyszką musi być nasz włodarz skoro nie przyszedł.

   6
   2
 9. spadochroniarz napisał(a):

  Do Obserwator – Policja była tylko brak było jakiejkolwiek inicjatywy ze strony władz gminy. Z tego wynika, że to burmistrz jest ważniejszy od Pani Premier.

  6
  2
 10. Kol napisał(a):

  Podziały podziałami ale Pan Burmistrz powinien powitać byłą Pani Premier.

  12
  2
  • Obserwator napisał(a):

   A czy ktoś go zaprosił albo poinformował kogokolwiek z magistratu, że chce pomocy w przygotowaniach przyjazdu. Zawalił organizacyjnie kandydat, przecież jeśli nie chciał kontaktu z burmistrzem i jego pomocy to mógł w imieniu swojego komitetu wyborczego zwrócić się do Domu Kultury (nawet na piśmie jak miał obawy) o pomoc, do policji o obstawę itd. Trwa kampania wyborcza i udział niezaproszonego burmistrza dopiero by był odebrany pewnie jako przypisywanie sobie zasług w zaproszeniu Pani premier. Widać było jak to wyglądało, że Pani premier musiała z samochodu sama przejść do Komitetu Powitalnego. Czy tak się wita gościa takiej rangi. Organizacyjna porażka, o nagłośnieniu nie wspomnę. Przecież wszędzie trąbili na czyje zaproszenie przyjechała Pani premier a teraz pretensje do burmistrza, którego sobie nie życzono i którego się cały czas krytykuje. I zapowiedź Pani wicepremier, jak wygra Pan Michał to przyjedzie ponownie, czyli jak nie wygra to nie przyjedzie??? To wiemy po co przyjechała a przecież non stop trąbią, że Polska jest jedna.

   4
   11
 11. Borys napisał(a):

  Panie Michale wielki szacunek i życzę wygranej.

  14
  7
 12. Anonim napisał(a):

  Dziękujemy za przyjazd i zapraszamy ponownie Panią Premier do Małogoszcza 🙂

  17
  6
 13. Kościuszko napisał(a):

  Suuuper !
  Dziękujemy serdecznie Pani Premier za odwiedziny.

  Oby długo oczekiwane zmiany nastąpiły w naszym regionie i zamkną stare układy…

  16
  5
 14. Kamil napisał(a):

  Wielki szacunek dla Pani Premier Beaty Szydło, że odwiedziła nasze Miasteczko Małogoszcz.
  Czas na zmiany…
  Brawo Panie Michale. Życzę powodzenia !

  16
  6
 15. henryk napisał(a):

  ta wizyta nic .Moledzie nie pomoże że PiS chce żądzic to.ok.ale nie Molenda ludzie na emeryturze są jusz wypaleni bez perspektyw na źadne inicjatywy i potrzeby ludzi tym bardziej że jeden niedacznik odszedł na emeryturę a drugi emeryt chce u nas sobie dorobić jako burmistrz to jest śmieszne bujaj się chłopie kapcie i do domu

  6
  18

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


Uwaga!!!
Bardzo prosimy o przestrzeganie kultury we wpisach i nie podszywanie się pod inne osoby. Komentarze dają możliwość swobodnej lecz KULTURALNEJ wypowiedzi.