Premier Szydło w Małogoszczu. To ważne wydarzenie dla rozwoju miasta

Wizyta wicepremier Beaty Szydło w Małogoszczu. Z lewej: Beata Szydło, obok Michał Molenda, kandydat na burmistrza Małogoszcza Małogoszcz. 08.10.2018 / Fot. Ewa Pociejowska-Gawęda / Radio Kielce

Tłumy mieszkańców Małogoszcza przybyły na rynek, aby spotkać się z wicepremier Beatą Szydło. Udzieliła ona oficjalnego poparcia Michałowi Molendzie, kandydatowi PiS na burmistrza oraz kandydatom partii startującym w wyborach.

Jak powiedziała Beata Szydło przed nami bardzo ważny moment, czyli wybory gospodarzy naszych miast, gmin, powiatów i województwa. Zdecydujemy, kto przez kolejne 5 lat będzie gospodarzem w Małogoszczu, w waszym powiecie i województwie świętokrzyskim.

Jak dodała Beata Szydło, ludzie którzy będą was reprezentowali będą razem z wami realizować szanse, którą od 3 lat wykorzystujemy bardzo skutecznie w rządzie. Bo są programy, które umożliwiają to, aby powstawały żłobki, przedszkola, domy seniorów. Przykładem jest program 500 plus, który poprawił sytuację materialną wielu rodzin również w waszym województwie – podkreśliła była premier. Jak dodała, są też programy infrastrukturalne, inwestycyjne, dotyczące realizacji dróg lokalnych, na które wydane będzie ponad 6 miliardów złotych.

W spotkaniu udział wzięła również wojewoda świętokrzyski Agata Wojtyszek oraz parlamentarzyści PiS. Jak powiedział poseł Krzysztof Lipiec, wizyta premier w regionie to wielkie wyróżnienie. To jest budujące w drodze ku lepszej Polsce – mówił.

Poseł Anna Krupka podkreśliła, że wizyta Beaty Szydło w Małogoszczu jest ważna dla rozwoju miasta, ponieważ kandydat PiS na burmistrza, jeżeli zostanie włodarzem miasta będzie wspierał rozwój Małogoszcza i realizował swoje obietnice.

Michał Molenda powiedział natomiast, że wizyta ta jest wyróżnieniem i prestiżem nie tylko dla niego, ale również dla mieszkańców. Jak zaznaczył to bardzo ważne, ze otrzymał rekomendację i poparcie premier Beaty Szydło.

 

źródło: radio.kielce.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.