Premier Szydło w Małogoszczu. To ważne wydarzenie dla rozwoju miasta

Wizyta wicepremier Beaty Szydło w Małogoszczu. Z lewej: Beata Szydło, obok Michał Molenda, kandydat na burmistrza Małogoszcza Małogoszcz. 08.10.2018 / Fot. Ewa Pociejowska-Gawęda / Radio Kielce

Tłumy mieszkańców Małogoszcza przybyły na rynek, aby spotkać się z wicepremier Beatą Szydło. Udzieliła ona oficjalnego poparcia Michałowi Molendzie, kandydatowi PiS na burmistrza oraz kandydatom partii startującym w wyborach.

Jak powiedziała Beata Szydło przed nami bardzo ważny moment, czyli wybory gospodarzy naszych miast, gmin, powiatów i województwa. Zdecydujemy, kto przez kolejne 5 lat będzie gospodarzem w Małogoszczu, w waszym powiecie i województwie świętokrzyskim.

Jak dodała Beata Szydło, ludzie którzy będą was reprezentowali będą razem z wami realizować szanse, którą od 3 lat wykorzystujemy bardzo skutecznie w rządzie. Bo są programy, które umożliwiają to, aby powstawały żłobki, przedszkola, domy seniorów. Przykładem jest program 500 plus, który poprawił sytuację materialną wielu rodzin również w waszym województwie – podkreśliła była premier. Jak dodała, są też programy infrastrukturalne, inwestycyjne, dotyczące realizacji dróg lokalnych, na które wydane będzie ponad 6 miliardów złotych.

W spotkaniu udział wzięła również wojewoda świętokrzyski Agata Wojtyszek oraz parlamentarzyści PiS. Jak powiedział poseł Krzysztof Lipiec, wizyta premier w regionie to wielkie wyróżnienie. To jest budujące w drodze ku lepszej Polsce – mówił.

Poseł Anna Krupka podkreśliła, że wizyta Beaty Szydło w Małogoszczu jest ważna dla rozwoju miasta, ponieważ kandydat PiS na burmistrza, jeżeli zostanie włodarzem miasta będzie wspierał rozwój Małogoszcza i realizował swoje obietnice.

Michał Molenda powiedział natomiast, że wizyta ta jest wyróżnieniem i prestiżem nie tylko dla niego, ale również dla mieszkańców. Jak zaznaczył to bardzo ważne, ze otrzymał rekomendację i poparcie premier Beaty Szydło.

 

źródło: radio.kielce.pl

eeeee

23 komentarze

 1. Aga napisał(a):

  Jedyny konkretny kandydat na burmistrza dla naszego miasta. W przeciwnym razie nic się nie zmieni.

  3
  2
 2. Marlena napisał(a):

  Popieram Ciebie Jacku w 100-stu %
  Byłoby nic innego jak stryjek który zamienił siekierkę na kijek…

  7
  2
 3. Kasia napisał(a):

  Artur Okończyk to najlepszy kandydat na Burmistrza!

  4
  7
 4. Jacek napisał(a):

  Każdy z kandydatów może objąć stanowisko Burmistrza tylko nie pan PIOTROWSKI ! który został namaszczony przez obecnego Szefa Jana G.
  W przeciwnym razie będzie wszystko po staremu…

  10
  4

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


Uwaga!!!
Bardzo prosimy o przestrzeganie kultury we wpisach i nie podszywanie się pod inne osoby. Komentarze dają możliwość swobodnej lecz KULTURALNEJ wypowiedzi.