Działać w służbie wszystkich Polaków

Dotrzymałem słowa

Ostatnie 5 lat przepracowaliśmy solidnie, z wieloma sukcesami. Proces ten powinien trwać. Dlatego w najbliższych wyborach proszę, abyście Państwo oddali na mnie swój głos. Namawiajcie swoje rodziny i sąsiadów, aby szli na wybory – mówił Prezydent Andrzej Duda w Opocznie.

Podziękował Mieszkańcom za obecność i spotkanie.

– Jestem tu, by podziękować, także za tamte głosy, które pięć lat temu Państwo na mnie oddaliście, ufając, że poprowadzę polskie sprawy tak, jak się do tego zobowiązywałem. Obiecałem, że moja polityka to będzie troska o dobro wspólne i dotrzymałem słowa – oznajmił.

Podkreślił, że W 2015 roku zaczęła się odpowiedzialna polityka.

– Do tamtego momentu 50 mld zł, co roku, było kradzionych w VAT. Taka była jakość poprzednich władz. Tymczasem okazało się, że kilkoma prostymi ruchami można te pieniądze zabrać złodziejom. Dzięki temu możliwe są wszystkie świadczenia. Podatki wreszcie są redystrybuowane, wracają do państwa – stwierdził.

Zaznaczył, że jego ambicją jest to, by Polacy zarabiali tak, jak zarabia się na Zachodzie. Tłumaczył, że dzięki temu będzie godne życie, a ludzie pozostaną w kraju.

– To jest moim marzeniem, dlatego będę czynił wszystko, aby tak było, aby nikt nie zniszczył ustaw, które gwarantują świadczenia, takie jak 13. emerytura, czy 500+.  Ja się na to nie zgadzam. Ja te zmiany wprowadzałem i to kwestia mojego honoru, żeby tak było – powiedział.

czytaj więcej: www.andrzejduda.pl

 


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.