Bezpieczeństwo

Odpowiedz


To pytanie jest elementem zabezpieczającym przed automatycznym zamieszczaniem postów.
Emotikony
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:

BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone

Przegląd tematu
   

Jeśli chcesz załączyć plik, uzupełnij poniższe pola.

Rozwiń widok Przegląd tematu: Bezpieczeństwo

Re: Bezpieczeństwo

autor: gulon » 19 09 2017, 08:14

czy policja w malogoszczu zajmie sie wreszcie tymi tirami jezdzacymi jak szaleni ulicami warszawska 3 maja wloszczowska juz jest takie bezpawie ze nigdzie tak niema po co te znaki 3,5 tony skoro nikt tego nie przestrzega a policja i urzad gminy udaja ze nie widza moze jakies progi zwalniajace? i radiowoz raz na pare dni

Re: Bezpieczeństwo

autor: GalAnonim » 24 12 2016, 06:20

Remik ma absolutna rację. Głuchowiec brudzi i niszczy Małogoszcz jak tylko się da. A najbardziej żal patrzeć na nową drogę do Mieronic. Tyle kasy w błoto. Może strażnik albo polucjanty powinni się tym zainteresowac i walić mandaty, a nie czatować na Bocheńcu i na zakazie ludzi łapać.

Re: Bezpieczeństwo

autor: gulon » 10 11 2016, 17:35

Re: Bezpieczeństwo

autor: remik » 11 10 2016, 20:19

gmina wywalila kilka naszych milionow zlotych w droge do mieronic a teraz wyglada jak jedno bagno bo nie potrafia zmusic gluchowca do zakupu myjki samochodow malo tego podobno myjke zaczynali montowac juz wtedy jak bylo naglosnione w radio tylko ze nikt jej jeszcze nie widzial droga jest zablocona od gluchowca do mieronic a w bramie gluchowca stoi pracownik z myjka i udaje ze myje samochody kto zaplaci za mycie naszych samochodow po przejechaniu ta "droga"

Re: Bezpieczeństwo

autor: Obywatel » 08 07 2016, 20:36

Może by tak naszych Panów Policjantów kultury nauczyć . Rozmawiają z nami jakbyśmy byli śmieciami .
Po festynie był nalot na rynku w Małogoszczu wlepiali mandaty za niby picie piwa którego się nie piło .
Ludzi pałowano ,zakuwało się w kajdany bez podania przyczyny . Sprawa ta będzie nagłośniona już wkrótce .§ 2. 1. Policjant, który przystępuje do czynności służbowych związanych z wykonywaniem uprawnień określonych w § 1 pkt 1-3, 5, 7 i 8, jest obowiązany podać swój stopień, imię i nazwisko w sposób umożliwiający odnotowanie tych danych, a także podstawę prawną i przyczynę podjęcia czynności służbowej.

A w naszej gminie Pała w ruch nic nie można powiedzieć . Policja ma służyć obywatelowi , pomagać a nie tylko żerować na cudzym życiu .

Re: Bezpieczeństwo

autor: bez reakcji » 13 06 2016, 22:19

tyle bylo pisane juz na temat tirow w malogoszczu i caly czas jest brak jakiejkolwiek reakcji jezdza jak szaleni nagminnie ul warszawska 3 maja wloszczowska oraz pod oknami gminy i nie sa to ciezarowki ktore cos dowoza mieszkancom tylko cementowozy malogoskich bosow przepisy chyba nie obowiazuja wszystkich :?: :?:

Re: Bezpieczeństwo

autor: i co z tego » 01 03 2016, 06:55

zauwazylem ze w rynku w malogoszczu mozna bezkarnie jezdzic samochodami po chodnikach wiekszosc tych wielkich sklepikarzy tak robi

Re: Bezpieczeństwo

autor: Gość » 14 01 2016, 21:52

I gdzie nieroby z policji?

Re: Bezpieczeństwo

autor: gulon » 12 01 2016, 19:12

prywatne parkingi , nawet cale regaly sklepowe wystawiaja na chodnik jedna pani na jednej czesci chodnika przydyblowala sobie do chodnika regaly a druga czesc chodnika ma jak prywatny parking i parkuje przez caly dzien ciekawe ile placi do gminy za zajecie chodnika oczywiscie nie jest to pojedynczy przypadek

Re: Bezpieczeństwo

autor: nowymałogoszcz » 06 01 2016, 16:10

PYTANIE ZA 100 PUNKTÓW JAKI JEST NAKAZ PARKOWANIA NA RYNKU ,A JAK PARKUJĄ ?NA SAMYM RYNKU CODZIENNIE MOŻNA ZEBRAĆ KILKASET ZŁOTY DO BUDŻETU GMINY .ZLIKWIDOWAĆ PRYWATNE PARKINGI UPRZYWILEJOWANY SKLEPIKARZOM I OBCIĄŻYĆ KOSZTAMI MOCOWANIA NA NOWO SŁUPKÓW BO IM SIĘ W GŁOWACH POPRZEWRACAŁO!!!!!!

Na górę