Radni

Odpowiedz


To pytanie jest elementem zabezpieczającym przed automatycznym zamieszczaniem postów.
Emotikony
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:

BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone

Przegląd tematu
   

Jeśli chcesz załączyć plik, uzupełnij poniższe pola.

Rozwiń widok Przegląd tematu: Radni

Re: Radni

autor: tpe » 12 08 2017, 12:24

Czy ktoś z szanownych radnych może udzielić odpowiedzi kto do diabła odpowiada za odśnieżanie dróg w gminie.To co się wyprawia na drogach to jest jakiś dramat.

Re: Radni

autor: gulon » 07 11 2016, 09:33

remik pisze:zakonczyl sie plebiscyt na najskuteczniejszego radnego gminy Malogoszcz
Wygrali najmniej skuteczni Przed zamknieciem glosowania masowo slali sami na siebie sms-y W tym naprawde sa najskuteczniejsi :lol: :lol: :lol:
To jest głupi pomysł z tym głosowaniem...Może by po prostu radni choć tutaj napisali ,co który zaproponował dla naszej gminy dobrego i jakie sa efekty tych "starań".Moje spostrzeżenie,że chyba nawet nie czytają tutaj wpisów,bo zauważcie,że żaden wpis nie dostąpił "zaszczytu" odpowiedzi ze strony radnego...do wyborów jeszcze daleko,wtedy będą się 'starać".Ot ,taka to filozofia ...

Re: Radni

autor: remik » 02 11 2016, 12:29

zakonczyl sie plebiscyt na najskuteczniejszego radnego gminy Malogoszcz
Wygrali najmniej skuteczni Przed zamknieciem glosowania masowo slali sami na siebie sms-y W tym naprawde sa najskuteczniejsi :lol: :lol: :lol:

Re: Radni

autor: jato » 01 11 2016, 16:37

No nie do końca się zgodzę, że o 9ej nie ma problemu z rejestracją. Zależy do którego lekarza. I w zasadzie czasem bywa, że pół godziny przed końcem dyżuru nie ma możliwości przyjecia przez lekarza. Trzeba iść i się prosić. Ot Małogoszcz...

Re: Radni

autor: Gulon » 30 10 2016, 22:37

Z rejestracja nie ma problemu. Gorzej jak siedzisz w kolejce i niespodziewanie przedstawiciel firmy farmaceutycznej wchodzi do gabinetu, bez kolejki I siedzi tam 30 minut.

Re: Radni

autor: pacjent » 30 10 2016, 14:23

Do jakiego lekarza nie mogłeś(łaś) się zarejestrować ??? I kiedy ??? Może o 9.00...wieczorem ??? Nie pisz głupot ! ...jak widać,zły pies zawsze ma czego szczekać !

Re: Radni

autor: mati.iza » 03 10 2016, 11:44

może by Radni zrobili coś w końcu z tym ze o godz 9 już nie można się zarejestrować w osrodku zdrowia do lekarza,wezwac moze pana dyrektora ośrodka i coś ustalić,teraz zaczął sie okres ze ludzie wiecej i czesciej chorowac.

Re: Radni

autor: wieś » 27 09 2016, 11:32

Gdy odbywała się w gminie debata o rewitalizacji miasta i gminy Małogoszcz na lata 2017-2024, radnego ze Złotnik tam nie było ( z Małogoszcza byli wszyscy i z Kozłowa, i z Woli, i z Karsznic). Wniosek : w Mniszku i Złotnikach do 2024 nie będzie zrobione NIC. WYBRALI SPOŁECZNIKA!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Re: Radni

autor: pisior » 15 09 2016, 14:36

Czytałem protokoły z posiedzeń Rady Miejskiej Małogoszcza i zwróciłem uwagę na jeden fakt- radny ze Złotnik zabrał głos jeden raz- wnioskował o wprowadzenie podatku od posiadania psów. Gratuluję elokwencji i pracowitości. Jak na 2 lata pobierania diety to świetny wynik.

Re: Radni

autor: mati.iza » 02 06 2016, 11:02

bo dyrektor Domu Kultury zrobi i powie wszystko czy to jest prawda czy jego wymysł tylko żeby podliżać sie burmistrzowi i żeby tylko dbać o własny tyłek,jakby mógł to by burmistrzowi ..... wylizał

Na górę