osrodek zdrowia

Odpowiedz


To pytanie jest elementem zabezpieczającym przed automatycznym zamieszczaniem postów.
Emotikony
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:

BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone

Przegląd tematu
   

Jeśli chcesz załączyć plik, uzupełnij poniższe pola.

Rozwiń widok Przegląd tematu: osrodek zdrowia

Re: osrodek zdrowia

autor: gosc » 12 08 2017, 16:42

nareszcie dzieki staraniom kilku nowych radnych w naszym osrodku jest lekarz pediatra

dyżury radnych

autor: gość » 29 08 2015, 02:58

W dalszym ciągu nie mam odpowiedzi na pytanie o dyżury radnych! Coś długo "myślą" ...oby przed następnymi wyborami zdążyli :lol:

Re: osrodek zdrowia

autor: admin » 03 06 2015, 10:48

A te "kody" to chyba takie,żeby zniechęcić piszących! zgroza!
Niestety "te kody" są już standardową formą zabezpieczenia każdego forum. Gdyby nie one mielibyśmy tysiące wpisów zawierających reklamy i linki do zainfekowanych stron. Taki mamy niestety świat że na wszelką siłę próbuje nam się wciskać kicz i utrudniać życie.
Reasumując - kody są potrzebne aby "boty" (mechanizmy sieciowe) nie zaśmiecały forum.

Re: dyżury radnych

autor: gość » 01 06 2015, 21:14

gulon pisze:Zadałem wcześniej pytanie o dyżury radnych i....cisza ,mimo obietnicy!!! Następna sprawa to kanalizacja naszej gminy...jeśli tego nie będzie,to UE nałoży na nas ogromne kary! Chyba radni i mieszkańcy o tym wiedzą,a czasu nie ma za wiele ! Kary będą ogromne i to każdy mieszkaniec będzie za to płacił.Może należałoby uświadomić wszystkim ,że kanalizacja to NR1!!!
Pytanie było zadane w lutym!!!! Szybko "działają" radni ! No brawo,brawo!!
A te "kody" to chyba takie,żeby zniechęcić piszących! zgroza!

Re: dyżury radnych

autor: gulon » 01 06 2015, 21:08

Zadałem wcześniej pytanie o dyżury radnych i....cisza ,mimo obietnicy!!! Następna sprawa to kanalizacja naszej gminy...jeśli tego nie będzie,to UE nałoży na nas ogromne kary! Chyba radni i mieszkańcy o tym wiedzą,a czasu nie ma za wiele ! Kary będą ogromne i to każdy mieszkaniec będzie za to płacił.Może należałoby uświadomić wszystkim ,że kanalizacja to NR1!!!

Re: osrodek zdrowia

autor: Gość » 26 05 2015, 22:48

Odnosząc się do naszych wspaniałych lekarzy podam wam jeden przykład jak pan doktor z naszego ośrodka potraktował matkę z dzieckiem, które wymiotowało, słaniało się na nogach , byłam świadkiem takiego zdarzenia.Mama przyszła z dzieckiem do ośrodka zdrowia bo dzwonili ze szkoły, że dziecko się źle czuje. Zapukała grzecznie do gabinetu czy przyjmie ją bez kolejki ale on wydarł się, żeby mu nie przeszkadzała w badaniu bo ma pacjenta. Dziecko płakało, że go brzuch boli siedzieli chyba jeszcze z pół godziny na korytarzu dopiero po interwencji pielęgniarki zechciał ich zbadać.
Czy tak powinno się traktować pacjentów.Jak przedmioty !!!!!

Re: osrodek zdrowia

autor: Maciej Maliszewski » 26 05 2015, 21:45

Jak już informowałem wcześniej, w sprawie pediatry w naszym ośrodku zdrowia, złożyliśmy interpelacje do Pana Burmistrza i otrzymaliśmy odpowiedź. Ponadto na dzisiejszej sesji Rady Miejskiej był Pan Dyrektor Zygmunt Pakaszewski, który zabrał głos w tej istotnej dla naszych mieszkańców sprawie - pojawiło się również światełko w tunelu... Zapraszam na naszą stronę, na której można zapoznać się z interpelacją i odpowiedzią jak również relacją z ostatniej sesji.

Re: osrodek zdrowia

autor: Gość » 26 05 2015, 21:44

Bardzo dobry pomysł z tym lekarzem dla osób starszych,bo rzeczywiście w naszej gminie jest dużo osób starszych i niedołężnych fizycznie.
W innych gminach jak np. gmina Krasocin słyszałam, że lekarz raz na jakiś czas jeździ z pielęgniarką do osób starszych sprawdzają jaki jest ich stan zdrowia i jakie mają warunki życia. A u nas nikt nie pamięta o osobach starszych często samotnych.

Re: osrodek zdrowia

autor: Gość » 26 05 2015, 21:31

Dwóch najbardziej potrzebnych lekarzy, których u nas w ośrodku brakuje to PEDIATRA i Geriatra ( lekarz od osób starszych ). Tak naprawdę jest ich w naszej gminie dużo. Czy jeden lekarz zna się na wszystkich schorzeniach ludzi tych najmłodszych i tych najstarszych ???????????? :geek:

Re: osrodek zdrowia

autor: Maciej Maliszewski » 08 05 2015, 22:58

W sprawie pediatry w naszym ośrodku złożyliśmy interpelacje do Pana burmistrza. Treść dostępna jest w naszych interpelacjach tutaj. Jak tylko otrzymamy odpowiedź to na pewno się nią podzielimy.

Na górę