Nowa remiza strażacka

Sprawy związane z wyglądem i zawartością strony gulonowo.pl

Moderator: Anonymous

GalAnonim

Nowa remiza strażacka

Post autor: GalAnonim » 15 11 2016, 13:43

Szczerze powiem że w szoku jestem z tym wnioskiem. Jakby ważniejszych wydatków nie było w gminie. Remiza stoi od lat nie do końca wykorzystana, a tu się nowej zachciewa. Może do końca nie znam potrzeb tutejszej OSP. Może i byłaby potrzebna, ale ludzie rozejrzyjmy się dookoła i tak szczerze, to nie trzeba się zbytnio przyglądać, aby innych ważniejszych rzeczy, których w ogóle nie ma na terenie miasta nie dostrzec.

gulon

Re: Nowa remiza strażacka

Post autor: gulon » 15 11 2016, 19:29

w tym OSP jest jedna wielka rodzina bo gmina placi za kazde wyjazdy Obcy byli wykreslani ze strazy bez ich wiedzy Nareszcie ustapil "papa smerf"ktory ta sitwe stworzyl Kiedys tez bylem strazakiem i wyjezdzalismy za darmo wtedy niebylo takiej rodzinnej sitwy Oczywiscie ze remiza jest potrzebna bo budynek w ktorym sa samochody nie sa remiza strazacka tylko domem wspolnoty gruntowo lesnej ktora kaze placic za wynajem Wszystkie wioski maja remizy nawet te ktore nie posiadaja wozow bojowych tylko malogoszcz wynajmuje garaze

mieszkaniec

Post autor: mieszkaniec » 15 11 2016, 19:47

Moim zdaniem pomysł jest dobry. Nasza straż nigdy nie miała własnej remizy, budynek, w którym stoją wozy strażackie należy do wspólnoty gruntowo leśnej, tak jak napisał "gulon". Chłopaki mają tam fatalne warunki i każdy może to zobaczyć.

siwy

Post autor: siwy » 15 11 2016, 19:59

Już dawno taka remiza powinna być. Wszyscy mówią o pieniądzach i o kosztach, a ja się zapytam ile kosztuje życie ludzkie?

strażak

Post autor: strażak » 15 11 2016, 22:01

GalAnonim pisze:Szczerze powiem że w szoku jestem z tym wnioskiem. Jakby ważniejszych wydatków nie było w gminie. Remiza stoi od lat nie do końca wykorzystana, a tu się nowej zachciewa. Może do końca nie znam potrzeb tutejszej OSP. Może i byłaby potrzebna, ale ludzie rozejrzyjmy się dookoła i tak szczerze, to nie trzeba się zbytnio przyglądać, aby innych ważniejszych rzeczy, których w ogóle nie ma na terenie miasta nie dostrzec.
Szczerze powiem, nie wiem dlaczego jesteś w szoku, ale my nie mamy remizy tylko wynajęty garaż. Zapraszamy i pokażemy w jakich warunkach funkcjonujemy. Napisz o jakich ważniejszych potrzebach myślisz...

Roman

Post autor: Roman » 16 11 2016, 08:10

Jestem jak najbardziej za :)

mieszkaniec

Post autor: mieszkaniec » 16 11 2016, 14:49

Najwyższy czas by coś tu wreszcie ruszyło 8-)

mati.iza
Kontakt:

Post autor: mati.iza » 16 11 2016, 20:43

Jestem na NIE,tyle lat zajmują to miejsce co zajmują i nigdy nie narzekali,nagle coś pod kopułkami sie komuś uroniło i zapragneli nowej remizy,w gminie jest wiele potrzebniejszych i pilniejszych rzeczy do zrobieni niż nowa remiza,pora żeby gmina była zkanalizowana,ale gmina to nie tylko Małogoszcz,

mieszkanie

Post autor: mieszkanie » 16 11 2016, 23:20

mati.iza pisze:Jestem na NIE,tyle lat zajmują to miejsce co zajmują i nigdy nie narzekali,nagle coś pod kopułkami sie komuś uroniło i zapragneli nowej remizy,w gminie jest wiele potrzebniejszych i pilniejszych rzeczy do zrobieni niż nowa remiza,pora żeby gmina była zkanalizowana,ale gmina to nie tylko Małogoszcz,
Bardzo ciekawa wypowiedź, a jakie argumenty.... Wyobraź sobie mati.izo, że każdy o tym wie, że w naszej gminie jest wiele do zrobienia. Wyobraź sobie, że jest jeszcze budżet gminy i programy dofinansowań z zewnątrz. Jak nie będzie dofinansowania do kanalizacji to pewnie nie zrobią, jak nie będzie dofinansowania do straży to remiza pewnie nie powstawanie - bo gminy na to nie stać. Z tego co przeczytałem, a czytam ze zrozumieniem, to chłopaki dążą do wyznaczenia działki i planu koncepcyjnego. Plan + kasa = realizacja. Jestem "ZA" bo straż małogoska jest jedyną, realnie działającą i ratującą życie jednostką - NIE TYLKO W MAŁOGOSZCZU ALE W GMINIE.

nowy

Post autor: nowy » 17 11 2016, 18:49

popieram wpis"gulona"tez bylem strazakiem zostalem pozniej wypisany bo w rodzine wnuczki juz dorosly i zaczeto placic za wyjazdy

ODPOWIEDZ