Burmistrz Piotrowski

Wszystko o naszej gminie. Dokonaniach, porażkach. Dyskusja merytoryczna

Moderator: Anonymous

Gość

Re: Burmistrz Piotrowski

Post autor: Gość » 14 07 2020, 03:56

Gość pisze:
22 06 2020, 16:32
W każdej gminie mieszkańcy mówią, że wszędzie się robi a u nas nie. Taka mentalność. I co by nie zrobił to zawsze tak jest. Ja myślę, że jako gmina nie mamy się czego wstydzić. Każda gmina ma inne priorytety i inną specyfikę. U nas budowano obwodnice, drogi i wodociągi a u sąsiadów co innego. Teraz w tamtych gminach budują drogi, obwodnice i wodociągi a u nas przyszedł czas na infrastrukturę rekreacyjną.
To nie mentalność ludzi tylko ich zwykłe potrzeby. Najlepiej zrzucić winę na nich, bo tak wygodniej. To Burmistrz jest gospodarzem i on odpowiada za kierunek rozwoju miasta i gminy.

Gość

Post autor: Gość » 19 09 2020, 10:08

Burmistrz sobie zrobił piękną drogę w Małogoszczu, na której nawet dziur nie było :) Nie wiem w jakim celu robiony jest nowy asfalt na włoszczowskiej.

Gość

Post autor: Gość » 19 09 2020, 22:04

Recenzenci się uaktywniają :lol: :lol:

Gość

Post autor: Gość » 21 09 2020, 21:26

Gość pisze:
19 09 2020, 22:04
Recenzenci się uaktywniają :lol: :lol:
Mamy tylko i wyłącznie chwalić i klepać po plecach? Po jasną ch...zrobili tam nowa nawierzchnię? Stara była w idealnym stanie

Gość

Post autor: Gość » 03 10 2020, 06:06

Proponuję gruntowne i szczegółowe badanie wzroku jeśli twierdzisz, że tam była dobra nawierzchnia :D :D :D

Szymon

Post autor: Szymon » 14 10 2020, 10:47

Już dawno nawierzchnie dróg całego terenu małogoszcza powinny być wymienione. Wystarczy przejechać się po osiedlu czy Konarskiego.

Gość

Post autor: Gość » 14 10 2020, 10:54

Gość pisze:
19 09 2020, 10:08
Burmistrz sobie zrobił piękną drogę w Małogoszczu, na której nawet dziur nie było :) Nie wiem w jakim celu robiony jest nowy asfalt na włoszczowskiej.
No tak to teraz pewnie będzie wysiedlał wszystkich mieszkańców skoro piszesz że to jego droga :lol: :lol: :lol:

ODPOWIEDZ