garaże blaszane - obraz Małogoszcza

Różne, różniaste i niekoniecznie poważne problemy. Jeśli chcesz coś powiedzieć, podzielić się swoimi przemyśleniami, zapytać o coś - napisz o tym tutaj.

Moderator: Anonymous

mieszkaniec

garaże blaszane - obraz Małogoszcza

Post autor: mieszkaniec » 21 02 2018, 12:40

Szanowni,
Chciałbym poruszyć temat wszechobecnych i co gorsza nowych ( wyrastających jak grzyby po deszczu ) garaży blaszanych
Mam wrażenie , że władze Małogoszcza w ten sposób chcą dokonać REWITALIZACJI tj zastawić / wykorzystać każdy zielony obszar na postawienie garażu z blachy
Z drugiej strony takie blaszaki to niezła karta przetargowa dla niektórych radnych . Korzystają ich znajomi , rodziny ... etc . No cóż w jakiś sposób trzeba kupić poparcie !!!
Co pozostaję mieszkańcom - oglądać blaszane , rdzewiejące konstrukcje.
Zaskakujące jest tylko, że potem nasze "władze" dziwią się dlaczego z Małogoszcza " uciekają " młodzi ludzie

jan

Re: garaże blaszane - obraz Małogoszcza

Post autor: jan » 09 10 2018, 20:33

Ciekawe co mają wspólnego blaszane garaże z ucieczką młodzieży .

Irena

Re: garaże blaszane - obraz Małogoszcza

Post autor: Irena » 09 10 2018, 21:48

Estetyka naszego osiedla pozostawia wiele do życzenia. Rdzewiejące garaże, przepełnione parkingi, zdewastowane place zabaw i zieleń posadzona w cały świat, to obraz naszego osiedla. Do tego należy dołożyć brak komunikacji mam tu na myśli przejazd choć jednego busa, którym można byłoby dostać się do lekarza w Kielcach - nie każdy jest młody i bez problemu dojdzie do Rynku. Jestem ciekawa, który z obecnych radnych z osiedla zajmował się tymi sprawami, ponieważ przez wiele lat nic się nie zmieniło. Może przy okazji zbliżających się wyborów zagłosować po prostu na kogoś innego.
Pozdrawiam

ODPOWIEDZ