osrodek zdrowia

Różne, różniaste i niekoniecznie poważne problemy. Jeśli chcesz coś powiedzieć, podzielić się swoimi przemyśleniami, zapytać o coś - napisz o tym tutaj.

Moderator: Anonymous

Gość

Re: osrodek zdrowia

Post autor: Gość » 14 02 2015, 17:02

WITAM I POTWIERDZAM FAKT. PO CO TAM IŚĆ SĄ JEST TAM TYLKO 11 PIELĘGNIAREK,3 LEKARZY ,TYLE NIEMA NAWET SZPITAL NA CZARNOWIE :!: :lol: A WY CHODZICIE I PRZESZKADZACIE IM W PRACY (KAWA,PRZEDSTAWICIEL MEDYCZNY,BOJKI ITP.) :!: :!: :!: :!: :!: :oops:

Mieszkaniec

Re: osrodek zdrowia

Post autor: Mieszkaniec » 19 02 2015, 08:44

Nie rozumiem dlaczego pozwala się Panu Pakaszewskiemu robić z naszego ośrodka własny folwark. On czuje się tam jak Pan i władca pielęgniarki jeżdżą jego duży suvem do pacjentów który pali pewnie z 16l na 100km a pewnie jeszcze bierze za wynajem. W ośrodku nie ma pediatry sam mam małe dziecko i muszę jeździć do Jędrzejowa. A ośrodek w trakcie zimy spala podobno więcej opału niż całe osiedle. Już nie mam nadziei, czy ktoś zrobi z tym porządek?

nie gulon

Re: osrodek zdrowia

Post autor: nie gulon » 24 02 2015, 19:02

Ależ wy wszyscy tu piszący macie"odwagę",bo anonimowo.Podpisz się jeden z drugim imieniem i nazwiskiem,i "szczekaj".Zobaczymy czy starczy odwagi?!
Merytoryczna dyskusja ma sens,ale ujadanie NIE!

Mieszkaniec

Re: osrodek zdrowia

Post autor: Mieszkaniec » 25 02 2015, 11:51

Prostaku to jest forum stworzone do tego zeby zglaszac i rozmawiac o sprawach ktore nie podobaja sie mieszkanca i ktore nalezalo by zmienic. Jesli tobie wszystko sie podobato co dzieje sie w naszej gminie to niezagladaj na to forum. Pozdrawiam.

Mieszkaniec

Re: osrodek zdrowia

Post autor: Mieszkaniec » 25 02 2015, 11:56

A tak wogole to twoj wpis wyglada jak jakies zastraszanie, pewnie jestes jednym ze szczeniaczkow ktore czerpia korzysci z takiego funkcjonowania gminy. Dlaczego ty sie nie podpisales?

Ibork

Re: osrodek zdrowia

Post autor: Ibork » 25 02 2015, 12:36

Na forum możemy powiedzieć co nas boli. Nie zawsze można powiedzieć wprost bo układy panujące pojedynczego człowieka mogą zniszczyć. Rozpoczynając dyskusję, zbieramy opinie innych użytkowników, a być może nasi radni podejmą takowy temat na sesji, być może zrobimy jakąś petycję i wtedy się wszyscy podpiszemy z imienia i nazwiska. Jeżeli ktoś pisze nieprawdę to inny użytkowników, np "nie gulon" może swoimi argumentami zmienić punkt widzenia innych. Mnie też się wiele rzeczy nie podoba. Jak na razie nie mam kontrargumentów więc się nie oddzywałem. Jeżeli Pan "nie gulon" uważa że jest pisana nieprawda to proszę o argumenty przeciwko.

nie gulon

Re: osrodek zdrowia

Post autor: nie gulon » 25 02 2015, 16:28

Mieszkaniec pisze:Prostaku to jest forum stworzone do tego zeby zglaszac i rozmawiac o sprawach ktore nie podobaja sie mieszkanca i ktore nalezalo by zmienic. Jesli tobie wszystko sie podobato co dzieje sie w naszej gminie to niezagladaj na to forum. Pozdrawiam.
Oj "prostaku",chyba należałoby wrócić do szkoły podstawowej,trochę pisownię poprawić i...kulturę pisania.A o bolączkach można rozmawiać z klasą,ale tej widać ci brakuje. :lol:

gość

Re: osrodek zdrowia

Post autor: gość » 25 02 2015, 16:36

Brawo,brawo! Mam pytanie..skoro w ten sposób radni "zbierają" uwagi,to dlaczego nie poświęcą trochę czasu i nie zrobią dyżurów radnych np.w Urzędzie Miasta? Proszę wyznaczyć dzień tygodnia i godziny,kiedy my mieszkańcy będziemy mogli spotkać się z radnymi i przedstawimy to ,co nam sie w gminie nie podoba.Nie wszyscy posiadają komputery i są biegli w te'klocki".

Gość

Re: osrodek zdrowia

Post autor: Gość » 25 02 2015, 17:54

Oferta naszego ośrodka zdrowia powinna przynajmniej wyglądać tak:
http://przychodniacheciny.pl/
a wygląda tak:
http://www.zdronet.pl/miejsko-gminny-ze ... odnia.html

http://www.malogoszcz.pl/asp/pl_start.a ... 5&strona=1

I kiedy wreszcie będzie w naszym ośrodku zdrowia pediatra? Jak długo jeszcze mam jeździć z dzieckiem do Chęcin czy Kielc.

Ibork

Re: osrodek zdrowia

Post autor: Ibork » 25 02 2015, 19:40

gość pisze:Brawo,brawo! Mam pytanie..skoro w ten sposób radni "zbierają" uwagi,to dlaczego nie poświęcą trochę czasu i nie zrobią dyżurów radnych np.w Urzędzie Miasta? Proszę wyznaczyć dzień tygodnia i godziny,kiedy my mieszkańcy będziemy mogli spotkać się z radnymi i przedstawimy to ,co nam sie w gminie nie podoba.Nie wszyscy posiadają komputery i są biegli w te'klocki".
Zostałem zapewniony przez radnych że takie dyżury powstaną. Mam nadzieję że słowa dotrzymają.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości