osrodek zdrowia

Różne, różniaste i niekoniecznie poważne problemy. Jeśli chcesz coś powiedzieć, podzielić się swoimi przemyśleniami, zapytać o coś - napisz o tym tutaj.

Moderator: Anonymous

Mieszkaniec

Re: osrodek zdrowia

Post autor: Mieszkaniec » 26 02 2015, 15:20

To bardzo dobra wiadomosc prosze o podanie terminu takich spotkan.

cham

Post autor: cham » 27 02 2015, 07:49

Gość pisze:WITAM I POTWIERDZAM FAKT. PO CO TAM IŚĆ SĄ JEST TAM TYLKO 11 PIELĘGNIAREK,3 LEKARZY ,TYLE NIEMA NAWET SZPITAL NA CZARNOWIE :!: :lol: A WY CHODZICIE I PRZESZKADZACIE IM W PRACY (KAWA,PRZEDSTAWICIEL MEDYCZNY,BOJKI ITP.) :!: :!: :!: :!: :!: :oops:

cham

Post autor: cham » 27 02 2015, 08:19

Witam, przypadkowo zobaczyłam tę stronę, zaintrygowała mnie nazwa "gulonowo"... język jakiego używa wpisujący niczym z "Pudelka.pl" gratuluję wiedzy odnoście zatrudnienia personalu medycznego we wspomnianym szpitalu na Czarnowie-mniej niż w przychodni w Małogoszczu.Odpowiedź piszącemu gościowi niczym z filmu" Sami swoi" - ty prostaku/cytuję/- Chciałabym zapytać piszącego - czy on w pracy nic nie je i nie pije? bo co to są " BOJKI" to nie wiem czyżby pielęgniarki się biły? Ale do sedna - przywołane we wpisie Chęciny to naprawdę doskonały przykład. O godz 7 rano można już nie być zarejestrowanym na cały dzień, są limity np. 10 czy 15 pacjętów i basta nie ma dyskusji, że jest się chorym, trzeba pojechać do Czerwonej Góry po pomoc.Aby się dostać do dobrego lekarza, który przyjmuje 2 razy w tygodniu/oczywiście ma limit pacjętów np.10/ trzeba być pod przychodnią o 6 rano i to nie gwarantuje, że zostanie się zarejestrowanym. Na USG czeka się ok. 2 miesięcy.Przychodnia w przeciwieństwie do Małogoszcza nie posiada laboratorium, badania wykonywane są 2 razy w tygodniu, więc na wyniki czeka się kilka dni.Jeśli tak Wam źle w tym "gulonowie" to przychodnia w Chęcinach zaprasza, może się spotkamy przed gabinetem :lol:

patrzacy z boku

Post autor: patrzacy z boku » 27 02 2015, 09:48

Chyba jesteś pracownikiem tego śmiesznego ośrodka. Układy, układy i jeszcze raz układy na takiej zasadzie działa ten ośrodek.

cham

Post autor: cham » 27 02 2015, 12:05

patrzacy z boku pisze:Chyba jesteś pracownikiem tego śmiesznego ośrodka. Układy, układy i jeszcze raz układy na takiej zasadzie działa ten ośrodek.

cham

Post autor: cham » 27 02 2015, 12:13

Trzeba czytać ze zrozumieniem, opisałam jak działa "nie śmieszna" przychodnia w Chęcinach- a skoro jesteśmy już na "ty" to przepisz się do nas, a propo ja też patrzę na tę sprawę z "boku" ale znam realia Służby Zdrowia w naszym kraju i zanim rzuci się kamieniem trzeba potrzymać go trochę w ręce i zastanowić się czy warto :?:

Gość

Post autor: Gość » 27 02 2015, 21:52

Czytając wypowiedzi niektórych osób, odnoszę wrażenie że dyskusja na ten temat zaczyna być jałowa i nie wnosi niczego dobrego. Piszące tu osoby powinny raczej wyrażać swoje opinie w sposób kulturalny. Każdemu może się coś podobać lub nie. Jak dla mnie bardzo odczuwalny jest brak pediatry w naszym ośrodku.
Pozdrawiam

cham

Post autor: cham » 28 02 2015, 17:57

gosc pisze:odpowiedz dla "pana chama"po co sie wcinasz w nieswoje sprawy jesli nie znasz realiow jakie tu panuja :?: :lol: masz swoj osrodek to uczeszczaj do niego a jesli jest tak wspaniale u nas to przepisz sie do naszego :lol:
ot, dobrze mądrego posłuchać... :lol:

edek

Post autor: edek » 18 03 2015, 22:14

Drodzy czytelnicy i piszący......przykre jest to, że osoba zwracająca uwagę o błędy sama je popełnia ,,pacjent a nie pacjęt, a propos nie a propo". Jak już coś się pisze to trzeba się zastanowic jak się to robi..... istotą tego forum jest wzajemna dyskusja, wymiana spostrzeżeń i pomysłów, tak ja to widzę. Więc warto spróbowac rozmowy merytorycznej i kulturalnej, pozdrawiam

mieszkanka

Post autor: mieszkanka » 22 04 2015, 13:10

Pytanie do radnych - kiedy w końcu będzie w ośrodku PEDIATRA???????? I czy zajmiecie się ta chora sytuacja jaka ma miejsce juz od kilku lat w ośrodku? Dodatkowo kilka razy spotkałam się z sytuacja że nawet w wyznaczone dni kiedy są szczepienia dla dzieci Panie Pielegniarki proszą o przyjście np. Za tydzień ponieważ nie ma na tyle lekarzy w danej chwili. Zrobicie Panowie Radni z tym porządek????

ODPOWIEDZ