osrodek zdrowia

Różne, różniaste i niekoniecznie poważne problemy. Jeśli chcesz coś powiedzieć, podzielić się swoimi przemyśleniami, zapytać o coś - napisz o tym tutaj.

Moderator: Anonymous

mieskanka

Re: osrodek zdrowia

Post autor: mieskanka » 06 05 2015, 21:41

Pediatra powinien byc dawno!chcialam ostatnio iść z dzieckiem na kontrolę. Dzwonię o godzinie 13tej. Usłyszałam tylko, że dr Białas kazał rejestrować 12osób. Ludzie ośrodek jest czynny do 18Tej... To jest naprawde duży problem.Po pracy nie ma po co tam isc. Druga sprawa moje dziecko powinno w wieku 5lat dostać szczepionkę, juz 2miesiące temu, ale przychodnia ich nie ma na stanie!!!!Mam pytać w czerwcuuuuu.......Lekka przesada.

Gość

Post autor: Gość » 06 05 2015, 21:52

[quote="mieszkanka"2.Pediatra powinien byc dawno!chcialam ostatnio iść z dzieckiem na kontrolę. Dzwonię o godzinie 13tej. Usłyszałam tylko, że dr kazał rejestrować 12osób. Ludzie ośrodek jest czynny do 18Tej... To jest naprawde duży problem.Po pracy nie ma po co tam isc. Druga sprawa moje dziecko powinno w wieku 5lat dostać szczepionkę, juz 2miesiące temu, ale przychodnia ich nie ma na stanie!!!!Mam pytać w czerwcuuuuu.......Lekka przesada.[/quote]

gość

Post autor: gość » 07 05 2015, 10:31

Grajdoł nie ośrodek. Trzy godziny spędziłam z dzieckiem chorym i gorączkującym w poczekalni, wiadomo nikt dziecka nie przepuści bo przecież mohery umierające, doktor Nowaczeka a to wyjazd, a to śniadanko w między czasie przedstawiciela zdążył obsłużyć.. a my no cóż po trzech godzinach- błędna diagnoza i wieczór na pogotowiu... Szkoda gadać. A pani doktor o 16.30 słyszę że co tak na ostatnią chwile, ona ma jeszcze 3 pacjentów ( poczekalnia pusta!!!) a do 18 tylko pracuje. Za każde badanie trzeba płacić, za wpis do książeczki też, tyko pakaszewski paragonu nie daje a kasa do kieszeni. TO jest Polska właśnie

Maciej Maliszewski
Kontakt:

Post autor: Maciej Maliszewski » 08 05 2015, 22:58

W sprawie pediatry w naszym ośrodku złożyliśmy interpelacje do Pana burmistrza. Treść dostępna jest w naszych interpelacjach tutaj. Jak tylko otrzymamy odpowiedź to na pewno się nią podzielimy.

Gość

Post autor: Gość » 26 05 2015, 21:31

Dwóch najbardziej potrzebnych lekarzy, których u nas w ośrodku brakuje to PEDIATRA i Geriatra ( lekarz od osób starszych ). Tak naprawdę jest ich w naszej gminie dużo. Czy jeden lekarz zna się na wszystkich schorzeniach ludzi tych najmłodszych i tych najstarszych ???????????? :geek:

Gość

Post autor: Gość » 26 05 2015, 21:44

Bardzo dobry pomysł z tym lekarzem dla osób starszych,bo rzeczywiście w naszej gminie jest dużo osób starszych i niedołężnych fizycznie.
W innych gminach jak np. gmina Krasocin słyszałam, że lekarz raz na jakiś czas jeździ z pielęgniarką do osób starszych sprawdzają jaki jest ich stan zdrowia i jakie mają warunki życia. A u nas nikt nie pamięta o osobach starszych często samotnych.

Maciej Maliszewski
Kontakt:

Post autor: Maciej Maliszewski » 26 05 2015, 21:45

Jak już informowałem wcześniej, w sprawie pediatry w naszym ośrodku zdrowia, złożyliśmy interpelacje do Pana Burmistrza i otrzymaliśmy odpowiedź. Ponadto na dzisiejszej sesji Rady Miejskiej był Pan Dyrektor Zygmunt Pakaszewski, który zabrał głos w tej istotnej dla naszych mieszkańców sprawie - pojawiło się również światełko w tunelu... Zapraszam na naszą stronę, na której można zapoznać się z interpelacją i odpowiedzią jak również relacją z ostatniej sesji.

Gość

Post autor: Gość » 26 05 2015, 22:48

Odnosząc się do naszych wspaniałych lekarzy podam wam jeden przykład jak pan doktor z naszego ośrodka potraktował matkę z dzieckiem, które wymiotowało, słaniało się na nogach , byłam świadkiem takiego zdarzenia.Mama przyszła z dzieckiem do ośrodka zdrowia bo dzwonili ze szkoły, że dziecko się źle czuje. Zapukała grzecznie do gabinetu czy przyjmie ją bez kolejki ale on wydarł się, żeby mu nie przeszkadzała w badaniu bo ma pacjenta. Dziecko płakało, że go brzuch boli siedzieli chyba jeszcze z pół godziny na korytarzu dopiero po interwencji pielęgniarki zechciał ich zbadać.
Czy tak powinno się traktować pacjentów.Jak przedmioty !!!!!

gulon

Re: dyżury radnych

Post autor: gulon » 01 06 2015, 21:08

Zadałem wcześniej pytanie o dyżury radnych i....cisza ,mimo obietnicy!!! Następna sprawa to kanalizacja naszej gminy...jeśli tego nie będzie,to UE nałoży na nas ogromne kary! Chyba radni i mieszkańcy o tym wiedzą,a czasu nie ma za wiele ! Kary będą ogromne i to każdy mieszkaniec będzie za to płacił.Może należałoby uświadomić wszystkim ,że kanalizacja to NR1!!!

gość

Re: dyżury radnych

Post autor: gość » 01 06 2015, 21:14

gulon pisze:Zadałem wcześniej pytanie o dyżury radnych i....cisza ,mimo obietnicy!!! Następna sprawa to kanalizacja naszej gminy...jeśli tego nie będzie,to UE nałoży na nas ogromne kary! Chyba radni i mieszkańcy o tym wiedzą,a czasu nie ma za wiele ! Kary będą ogromne i to każdy mieszkaniec będzie za to płacił.Może należałoby uświadomić wszystkim ,że kanalizacja to NR1!!!
Pytanie było zadane w lutym!!!! Szybko "działają" radni ! No brawo,brawo!!
A te "kody" to chyba takie,żeby zniechęcić piszących! zgroza!

ODPOWIEDZ